HAM-HAM HEARTBREAK

LuV Ya!!! <3


#1 2007-10-26 23:25:58

Riku

Vo (Phantasmagoria)

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2007-10-25
Posty: 29
Punktów :   

Akcja: yaoi and yuri

Czy według was związki homoseksualne mają przyszłość? Czy może rozpadną się po kilku miesiącach?
Czy są jedynie igraszką dwóch osób tej samej płci? Zabawą?
Czy byłeś/aś kiedyś w związku homoseksualnym i na czym się on opierał? Czy przypominał on związek kobiety i mężczyzny?

Jeśli miałabyś/miałbyś być w związku męsko-męskim bądź damsko-damskim, wolałbyś/aś być Uke czy Seme...? A może nie miałoby to dla ciebie różnicy?

Czy byłabyś/byłbyś z kobietą/mężczyzną w związku, jeśli dowiedziałbyś/aś się, że był on wcześniej z osobą swojej płci?

Wypowiedzcie się.

Offline

 

#2 2007-10-30 22:41:22

Ivy

Ba (Dio~Distraught Overlord)

Skąd: Tokyooooooooooooo...^^
Zarejestrowany: 2007-10-30
Posty: 29
Punktów :   

Re: Akcja: yaoi and yuri

Mam wiele do powiedzenia w tej sprawie, uwierz...XD

Po pierwsze: Uważam że to, czy związki homo mają szanse przetrwać zależy tylko i wyłącznie od partnerów i ich płci mózgu..Tzn: jak czuje się bardziej mężczyzną a partner kobietą jest ok, ale jeśli płeć jest ta sama to prędzej czy później jeden z nich ucieknie do przeciwnej płci...Takie jest moje zdanie... Nie twierdzę tak oczywiście bezpodstawnie..Mam doświadczenie w tej kwestiiXD
Po drugie: Czasem taki związek jest tylko przygodą ale pozostaje w naszym umyśle na bardzo długo więc tym, którzy myślą, że po wszystkim uda im się o tym zapomnieć to grubo się mylą...
Należy podejmować rozsądne i racjonalne decyzje..
Takie jest moje zdanie...


http://img527.imageshack.us/img527/3253/sygnd6.png
o~(o>___<o)~o~(o^__~o)~o~(o^___^o)~o~(oV,Vo)~o~(oT,To)~o~(o-__-o)'~o~(O.o)~o

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klasa2011.pun.pl www.joshgroban.pun.pl www.hwdpteam.pun.pl www.rm-nysa.pun.pl www.seductionpoland.pun.pl