HAM-HAM HEARTBREAK

LuV Ya!!! <3

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-10-26 23:24:57

Riku

Vo (Phantasmagoria)

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2007-10-25
Posty: 29
Punktów :   

Kiedy pomiędzy dwie połówki serduszka wkradnie się ta trzecia...

Dobrze znamy ten świat, w końcu żyjemy tu, co najmniej czternaście lat, prawda?
Znamy to uczucie: Przyjemne ciepło wypełniające całą naszą duszę, które sprawia, że twarz czerwienieje, a serce niemalże pragnie wyskoczyć nam z piersi.
Miłość – dla niektórych skromna, dla innych wzniosła. Każdego traktuje inaczej i w innym momencie puka do naszych drzwi, by nas powitać.
Niektórzy z nas jednak pragną szukać jej na siłę. Zajrzą nawet w najciemniejsze zakamarki ludzkiej duszy, by wykrzesać jej iskrę. By odnaleźć promień, który niedługo potem gaśnie, zacierając nam do NIEJ ślady.
Istnieją także tacy, którzy lubią z niej szydzić, posiadają dwie połówki serca, nie mogąc zastanowić się, którą by tak naprawdę wybrać. W końcu na ich drodze pojawia się trzecia połóweczka, a oni gotów są porzucić tamte dwie, dla jednej nocy spędzonej właśnie z tą, według nich, jedyną. Mówię tutaj o zdradzie. Bo właśnie o niej jest ten temat, bardzo rozległy.
Zdrada potrafi zniszczyć nawet najtrwalszy, najpiękniejszy związek, ale co tak naprawdę nią jest?
Sex z inną osobą? Pocałunek? Przytulanie? Spędzanie więcej czasu z kimś innym, niż nasza potencjalna miłości?
Jak to z nią jest? Jak wiele potrafiłbyś/potrafiłabyś wybaczyć swojej drugiej połówce, zanim powiedziałbyś/ powiedziałabyś „Żegnaj”?
Czy zdrada rodzi złość? Zazdrość? Głębszą miłość?
Czy jest jedynie odreagowaniem błędów naszego partnera?

Wypowiedzcie się, co myślicie na ten temat.

Offline

 

#2 2007-10-26 23:34:43

Yorimi<3

Studentka I roku Dziennikarstwa

Skąd: Tokyo City xDDDDD
Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 11
Punktów :   
WWW

Re: Kiedy pomiędzy dwie połówki serduszka wkradnie się ta trzecia...

Hmmm... Myślę że przytulanie jeszcze by przeszło, pocałunki może.... Ale seks... nie tego nie była bym w stanie wybaczyć... choćby nie wiem jak druga połowka by się tłumaczyła(mówię ogólnie gdyż wiem iż ruki by tego nie zrobił) choćy wypierała się czego kolwiek... choćby mówił... wiesz wybacz nie panowałem nad sobą... Nie tego nie da się wybaczyć... po prostu się nie da... No chyba ze się bardzo kocha ale to i tak nie jest łatwe... tak myślę... poza tym... nawet wybaczając zdradę to... psuje wszystko co do tej pory łączyło dwoje ludzi... Poza tym ta oszukana połówka zaczyna węszyć i podejrzewać partnera o wszystko... że keidy mówi że idzicie gdzieś na miasto... to od razu nasuwa się ze idzie do jak to łądnie Riku określił "trzeciej połówki serduszka"... kiedy się tak robi nie ma miejsca na zaufanie... a gdzie nie ma miejsca na zaufanie tam nie ma miejsca na miłość... Bo miłość bez zaufania nie moze istatnieć...


I WaNNa Be Your Princess...!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rm-nysa.pun.pl www.seductionpoland.pun.pl www.joshgroban.pun.pl www.klasa2011.pun.pl www.hwdpteam.pun.pl